Technologija

Hidroponika

Mūsų įmonė gamina ir prekiauja hidroponine pašarų auginimo įranga, kuri yra pritaikyta vidutiniams bei dideliems gyvulininkystės ūkiams, tačiau taip pat turime ir mažesnių įrangų, kurias galima panaudoti ir turint nedidelį ūkį. Ši įranga yra skirta iš grūdų, naudojant hidroponinį būdą, sudaiginti šviežią pašarą tik per 7 dienas !

Ši sistema yra :

  • Unikali
  • Patikima
  • Inovatyvi
  • Ekonomiška

Ši patentuota technologija veiks bet kurioje pasaulio vietoje, kur bus elektros energijos ir vandens. Ji gali gaminti pageidaujamą kiekį daigintų pašarų kasdien, ištisus metus. Su šia įranga būsite tikras, kad jūsų gyvuliai nuolatos gaus pati geriausią bei maistingiausią pašarą.

Naudojant tradicinį būdą, tam kad užauginti 1 toną pašarų laukuose, reikia 50 000 litrų vandens.Naudojant mūsų įrangą – 1 toną daigintų miežių pašaro užauginti reikia 800 litrų vandens. Vanduo, naudojamas sistemoje yra nuolat recirkuliuojamas auginimo proceso metu.

Nuolatiniam pašarų daiginimo procesui vykti reikia, tam tikrų sąlygų, t.y. gerai apšiltintos patalpos, kurioje būtų palaikoma pastovus mikroklimatas: temperatūra, oro drėgnumas ir cirkuliacija.

Ši unikali sistema buvo sukurta prieš 10 metų ir šiuo metu puikiai savo funkciją atlieka šiose šalyse : JAV, Italijoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Korėjoje, Maroke, Malyje, Didžiojoje Britanijoje ir Lietuvoje.